
299 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Наявність підлокітників | Немає |
| Тип мебели | табурет |
| Форма сидіння | квадратна |
| Матеріал каркаса | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Табурет пластиковий пінгвін Туреччина ТВ-240 Кухонний стілець 29*29 cm H 36 cm |
| Ширина табуретки | 290 мм |
| Глибина табуретки | 290 мм |
| Висота табуретки | 360 мм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 290 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Висота | 360 мм |