Рекомендую, ложки якісні, зручні у використанні.
Все ж таки є одна вада в ковшику. Одна заклепка щільно не прилягає до стінки посуди. Мабуть тому цей товар дешевше у продавця, бо з брачком. Нажаль. На функціональну здатність це не впливає, а на еститичну. Особливо, коли ви перфікціоніст...
Дякую за роботу магазину "Вилка". Гарних продаж)
Чудовий продавець!