Качественный товар! Вежливый, внимательный менеджер! Спасибо! Я очень довольна покупкой!
Мені все сподобалося товар який я замовляла дуже хороший побачимо як воно буде в експлуатації но поки ж все мені сподобалось замовляла під торти дві тортильниці віник ну і дрібнички на кухню то з усього товару мені все сподобалось
Отримала сушарку для речей. Дуже дякую! Якість відмінна!
Миру вам !!!