Василь вдруге замовляю в магазині Вилка,товар відповідає опису але його разу вилки 12 ш. і 12 ш. ложок по якості виготовлення гірші ніж першого разу, вигнуті по різному і довжина у них різна та й обробка після штамповки бажає кращого щоб не травмуватись об заусінь що лишилась після штампа зачищав сам і вигин виделок і ложок також виправляв сам,каструля 10 л. деко для випічки 29-39 см. лопатка професійна силіконова цей товар якісний,стосовно відправки замовив у пʼятницю,а відправку роблять тільки по вівторках і четвергах,хоча весь товар був в наявності, іще чому продавець ставить продаж товару від 1000 гр. Хоча ПРОМ по підписці для своїх пише від 100 гр. і з пром оплатою, якийсь примус зі сторони магазину,тож з цим треба щось вирішувати керівникам торгової платформи Рrom,всім удачі вирішуй те чи варто купувати у цього продавця коли потрібен якийсь один товар а тебе примушують набирати на мінімальну суму 1000 гр.те що не потрібно тобі,але у нього є підписка для своїх по котрій товар має купуватись від 100 гр. ось вам і питання і до продавця і до Prom.
Александр Ч.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже приємно мати справу. Замовив, подзвонили, упаковали усе на вищому рівні. Дякую.
Ірина Х.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Валентина Ж.
Отлично
Дякую за якісну роботу
Микола П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все добре.
Данило Р.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Мараховская В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Костянтин Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Швидко відповідають, швидко відправляють, пакування надійне.
Василь вдруге замовляю в магазині Вилка,товар відповідає опису але його разу вилки 12 ш. і 12 ш. ложок по якості виготовлення гірші ніж першого разу, вигнуті по різному і довжина у них різна та й обробка після штамповки бажає кращого щоб не травмуватись об заусінь що лишилась після штампа зачищав сам і вигин виделок і ложок також виправляв сам,каструля 10 л. деко для випічки 29-39 см. лопатка професійна силіконова цей товар якісний,стосовно відправки замовив у пʼятницю,а відправку роблять тільки по вівторках і четвергах,хоча весь товар був в наявності, іще чому продавець ставить продаж товару від 1000 гр. Хоча ПРОМ по підписці для своїх пише від 100 гр. і з пром оплатою, якийсь примус зі сторони магазину,тож з цим треба щось вирішувати керівникам торгової платформи Рrom,всім удачі вирішуй те чи варто купувати у цього продавця коли потрібен якийсь один товар а тебе примушують набирати на мінімальну суму 1000 гр.те що не потрібно тобі,але у нього є підписка для своїх по котрій товар має купуватись від 100 гр. ось вам і питання і до продавця і до Prom.